top of page

TAVO AUGINTINIO ŠYPSENA

Įdėjus šiek tiek laiko ir pastangų namuose bei periodiškai kreipiantis į veterinarijos specialistus pagalbos, lengvai galite išvengti dantų problemų, sukeliančių didelį diskomfortą Jums ir Jūsų augintiniui.

KĄ REKIA ŽINOTI APIE AUGINTINIO PRIEŽIŪRĄ PAVASARĮ

Šiltas oras ir savaitgaliais praleistas ilgesnis laikas lauke su draugais reiškia, jog atėjo taip visų lauktas pavasaris! Susitvarkę savo kiemus, sodus ir namus, nepamirškite ir savo augintinių!

KĄ REKIA ŽINOTI APIE AUGINTINIO PRIEŽIŪRĄ ŽIEMĄ

Jei Jūsų augintinis gyvena lauke, jo turimų „kailinių” gali nepakakti apsaugoti jį nuo žiemos žvarbos. Šaltį šunys toleruoja skirtingai ir tai priklauso nuo kailio storio, kūno riebalų atsargų, aktyvumo lygio bei kitų veiksnių.

KĄ REKIA ŽINOTI APIE AUGINTINIO PRIEŽIŪRĄ RUDENĮ

Kai į langus pasibeldžia ruduo, tai nereiškia, jog erkių nebėra. Iš tiesų, daug rūšių erkių yra aktyvios net ir žiemą bei gali išgyventi iki pirmųjų šalnų. 

KĄ REKIA ŽINOTI APIE

AUGINTINIO PRIEŽIŪRĄ VASARĄ

Niekada, jokiu atveju nepalikite savo augintinio karštą vasaros dieną automobilyje vieno. Nors Jums gali atrodyti, kad Jūs kur nors užtruksite tik kelias minutes, tačiau laikas gali prailgti ar įvykti kita nenumatyta ir netikėta situacija.

bottom of page